HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJE ELS – PODSTAWOWE INFORMACJE

Hologramy ELS na legitymację studencką to nic innego jak wycięte kawałki folii, które potwierdzają ważność legitymacji studenckiej. Naklejki kolekcjonerskie, które posiadamy w swojej ofercie są identyczne jak te przeznaczone dla studentów, z tą różnicą, że służą one tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Nie można ich za to wykorzystywać w taki sam sposób jak hologramy rozdawane przez uczelnie – jest to niezgodne z prawem. Wszystkie naklejki ELS zarówno te dla studentów jak i kolekcjonerów mają specyficzne elementy, które nadają im szczególny charakter i wyjątkową wartość. Każdy hologram ELS posiada laserowo nacinaną datę metodą 2D/3D, która po przyklejeniu staje się przezroczysta, znak orła identyczny jak jego wizerunek na godle Polski oraz znak RP widoczny pod odpowiednim kątem. To właśnie te elementy stanowią o tym, że każda naklejka może stać się unikatowym okazem w kolekcji każdego profesjonalnego filatelisty. Naklejki kolekcjonerskie ELS wyróżnia też specjalne zabezpieczenie w postaci “plastra miodu”. Jest ono także doskonałym zabezpieczeniem przed fałszowaniem naklejek.

HOLOGRAMY STUDENCKIE I ELS – DO CZEGO SŁUŻĄ?

Hologramy ELS, które studenci otrzymują na swoich uczelniach w dziekanatach co semestr, potwierdzają aktualność ELS – Elektronicznej Legitymacji Studenckiej, a tym samym status studenta. Elektroniczna Legitymacja Studencka – ELS to dokument, który kandydaci otrzymują zaraz po zakwalifikowaniu się na studia i uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Każda legitymacja ELS zawiera dane studenta, jego zdjęcie, numer indeksu oraz miejsce na naklejki ELS. W ciągu roku wychodzą dwie nowe edycje naklejek studenckich – jedna z datą ważności do 31 marca, druga do 31 października danego roku. Każda edycja niesie więc ze sobą unikatowe okazy także dla kolekcjonerów znaczków i stempli.

HOLOGRAM KOLEKCJONERSKIE – KTO MOŻE GO ZAKUPIĆ?

Kolekcjonowaniem hologramów na legitymację ELS zajmuje się coraz więcej osób. Przede wszystkim naklejki ELS stanowić mogą wartościową pamiątkę z czasów studenckich dla absolwentów warszawskich uczelni. Każdy hologram kolekcjonerski to też wyjątkowy okaz, który filateliści wykorzystać mogą jako uzupełnienie swoich kolekcji. Naklejki, które sprzedajemy służą tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Wykorzystywanie ich w sposób niezgodny z prawem jest karalne na mocy art. 270 Kodeksu Karnego “„ten, kto w celu użycia za autentyczny podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega odpowiedzialności karnej i zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.” Jako prawdziwi pasjonaci naklejek ELS nie łamiemy prawa. Naszym celem jest zarażanie hobby do kolekcjonowania coraz większej grupy osób – przede wszystkim absolwentów szkół wyższych oraz filatelistów. Gwarantujemy najwyższą jakość  wszystkich okazów.

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNY HOLOGRAM NA LEGITYMACJĘ ELS?

W związku z coraz większym zainteresowaniem kolekcjonowaniem naklejek els w internecie pojawia się coraz więcej ofert na portalach takich jak OLX czy Allegro. Należy jednak być ostrożnym, bo wiele okazów, głównie tych sprzedawanych  po zaniżonych cenach, nie są to naklejki els autentyczne. Przede wszystkim ważne jest by dokładnie zapoznać się z opisem oferowanych towarów oraz ich zdjęciami. Wszystkie elementy kolekcjonerskie posiadają elementy, dzięki którym możemy rozpoznać czy naklejka jest autentyczna. Każdy hologram aby mógł zostać uznany za oryginalny musi posiadać cechy, które wymagane są przez rozporządzenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Są to: znak RP identyczny jak ten na godle Polski, znak RP widoczny pod odpowiednim kątem, laserowo nacinana data, która po przyklejeniu staje się przezroczysta oraz specjalne zabezpieczenie w postaci “plastra miodu”.

JAKIM UCZELNIOM W WARSZAWIE ODPOWIADAJĄ HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJĘ?

Każda uczelnia w Polsce do potwierdzania ważności legitymacji studenckich ELS swoim studentom używa dokładnie takich samych naklejek ELS. Wszystkie hologramy studenckie wyglądają dokładnie tak samo i zawierają wyżej wymienione wymagane elementy. W swoich zbiorach posiadamy więc hologramy kolekcjonerskie els, które odpowiadają edycjom wszystkich naklejek dostępnych w obrocie warszawskich uczelni. Naklejki takie są zarówno używane na uczelniach takich jak: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska jak i Akademia Leona Koźmińskiego, Uczelnia Łazarskiego czy Społeczna Akademia Nauk.

NAKLEJKI NA LEGITYMACJE KOLEKCJONERSKIE – EDYCJA 31-03-19

Już teraz w sprzedaży dostępna jest najnowsza edycja naklejek kolekcjonerskich ELS na legitymację studencką z datą ważności do 31.03.19r. Przy zakupie naszych naklejek wymagamy deklaracji, iż służy on tylko i wyłącznie celom kolekcjonerskim. Wszystkie hologramy kolekcjonerskie ELS, które znajdują się w naszej kolekcji, to gwarancja oryginalności i najwyższej jakości. Każda naklejka posiada wymagane rozporządzeniem elementy. Jeśli chcesz kupić już teraz najnowszą naklejkę ELS, skontaktuj się z nami i złóż zamówienie mailowo lub telefonicznie. Nie czekaj, liczba hologramów jest ograniczona!

Zamówienia dostarczamy przesyłką. Odebrać je można także na miejscu w obrębie miasta Warszawa – stolicy Polski, która jest również polską stolicą studentów. W Warszawie znajduje się bowiem najwięcej szkół wyższych w Polsce. Oto lista wszystkich warszawskich uczelni, które posługują się naklejkami studenckimi ELS:

Uniwersytet Warszawski – UW

Politechnika Warszawska – PW

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego – SGGW

Szkoła Główna Handlowa – SGH

Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego – WAT

Akademia Sztuk Pięknych – ASP

Uczelnia Łazarskiego – UŁa

Warszawski Uniwersytet Medyczny – WUM

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego – UKSW

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego AWF

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina – UMFC

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej – APS

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych – PJATK

Akademia Leona Koźmińskiego – ALK

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza

Akademia Sztuki Wojennej – ASZWoj

Collegium Civitas – CC

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Szkoła Główna Służby Pożarniczej – SGSP

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej – UTH

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka – WSP

Społeczna Akademia Nauk – SAN

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki – WWSI

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie – WSISIZ

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie – WSEIZ

Lingwistyczna Szkoła Wyższa –  LSW

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie)

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Warszawie – WSTI

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie – EWSPA

Warszawska Szkoła Filmowa

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie- ChAT

Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie

Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych – PWSBiA

Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin w Warszawie – SWPR

Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie – WSIZiA

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie – WSTiJO

PEDAGOGIUM – Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie

Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie – MUM

Wyższa Szkoła Rehabilitacji  w Warszawie – WSR