Akademia Vistula naklejki els nowa edycja 31.03.2019

AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest uczelnią niepubliczną powstałą w 1996 roku. Wraz z Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji, tworzy Grupę Uczelni Vistula. Nowoczesny kampus Akademii znajduje się na warszawskim Ursynowie, nieopodal stacji metra Stokłosy. Uczelnia może się pochwalić tym, że wśród jej wykładowców, są uznani ekonomiści i dyplomaci.

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA W AKADEMII FINANSÓW I BIZNESU VISTULA?

Szkoła kształci na kierunkach humanistycznych, technicznych i ekonomicznych. Stawia ona na edukację praktyczną, która ułatwi absolwentom znalezienie pracy. Jak podaje, 70% studentów ma pracę już na 3 roku studiów. Uczelnia współpracuje z organizacjami biznesowymi, również z zagranicy. Od 2014 roku, na niektórych kierunkach, możliwe jest studiowanie on-line. W programie tym, 60% zajęć realizowanych jest przez internet, za pomocą platformy e-learningowej, natomiast pozostała część, na uczelni. Co roku, dzięki współpracy w programie Erasmus, część studentów realizuje studia na zagranicznych uczelniach. Akademia oferuje też studentom udział w organizacjach studenckich, kołach naukowych oraz sekcjach sportowych.

REKRUTACJA W VISTULI

Rekrutacja składa się z kilku etapów. Pierwszy z nich to rejestracji w internetowym systemie rekrutacyjnym uczelni. Tam należy wypełnić formularz i dołączyć dokumenty. Po otrzymaniu od uczelni umowy i opłaceniu wpisowego, należy udać się do uczelnianego Biura Rekrutacji i złożyć w nim wymagane dokumenty. Proces kończy się odebraniem decyzji o przyjęciu na studia i podpisaniem umowy z uczelnią.

LEGITYMACJA STUDENCKA

Studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula korzystają z Elektronicznej Legitymacji Studenckiej, której ważność przedłużana jest co pół roku. Legitymacja potwierdza tożsamość studenta i daje mu możliwość skorzystania z rozmaitych ulg, między innymi na przejazdy. Na ELS można też zakodować bilet długookresowy komunikacji miejskiej w Warszawie.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula – hologramy na legitymacje 31.03.2019 już do nabycia!