Europejska Uczelnia Warszawa nowe hologramy kolekcjonerskie 31.03.2019

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O UCZELNI

Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna jest uczelnią niepubliczną, jedną z najmłodszych uczelni warszawskich, gdyż została założona w 2007 roku. Pierwszą jej nazwą była Wyższa Szkoła Informatyczno-Ekonomiczna. Kampus uczelni znajduje się na warszawskiej Białołęce. Na uczelni kształci się około 2 tys. studentów i pracuje kilkadziesiąt nauczycieli akademickich. Szkoła prowadzi aktualnie 3 wydziały, które oferują głównie studia informatyczne i ekonomiczne.

JAK KSZTAŁCI EUROPEJSKA UCZELNIA INFORMATYCZNO-EKONOMICZNA?

Na Wydziale Informatyki zdobyć można tytuł inżyniera oraz tytuł magistra informatyki. Wydział Zarządzania i Administracji prowadzi kierunki takie jak: Administracja, Zarządzanie i Ekonomia. Z kolei Wydział Nauk Społecznych oferuje studia pedagogiczne i filologiczne. Szkole zależy na tym, by jej absolwenci nie mieli trudności w znalezieniu zatrudnienia, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dlatego, wprowadza m.in. nauczanie praktyczne, umożliwia równoczesną pracę zawodową, dzięki ofercie studiów przez internet, a także pomaga studentom zdobyć doświadczenie zawodowe organizując dla nich staże i praktyki. Najzdolniejsi mają też szansę zdobyć stypendium i studiować za darmo. Na uczelni działają Parlament Studentów Europejskiej Uczelni i 4 Koła Naukowe.

Szkoła organizuje cykliczne konferencje poświęcone zagadnieniom ekonomicznymi informatycznym, a także polskie i zagraniczne sympozja. Publikacje naukowe uczelni, są wydawane w jej własnej oficynie wydawniczej.

JAK ZDOBYĆ LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ EUROPEJSKIEJ UCZELNI INFORMATYCZNO-EKONOMICZNEJ?

Jest kilka sposobów zapisania się na studia na uczelni. Pierwszy z nich to wypełnienie i wysłanie formularza dostępnego na stronie internetowej uczelni. Można także zadzwonić lub wysłać wiadomość SMS-ową, na którą uczelnia odpowie. Kolejny sposób to wysłanie e-maila lub listu z wydrukowanym i wypełnionym formularzem. Inną możliwością jest odwiedzenie jednego z uczelnianych punktów informacyjno-rekrutacyjnych, znajdujących się w 3 częściach Warszawy: na Białołęce (główny kampus uczelni), na Bielanach lub w Centrum.

Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie – kup nowe oryginalne hologramy ELS na legitymacje!