UŁa Warszawa kup kolekcjonerskie hologramy ELS na legitymacje z datą 31.03.2019

W SKRÓCIE O UCZELNI ŁAZARSKIEGO

Uczelnia Łazarskiego, czyli Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego to warszawska niepubliczna uczelnia akademicka. Została założona w 1993 roku przez jej obecnego patrona, żołnierza AK – Ryszarda Łazarskiego. Obecnie, na Uczelni Łazarskiego uczy się około 5 tys. osób. Kampus uczelni mieści się na warszawskim Mokotowie, w pobliżu stacji metra Wilanowska.

DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ NA UCZELNI ŁAZARSKIEGO?

Kształcenie odbywa się tam na 3 wydziałach: Wydziale Prawa i Administracji, Wydziale Ekonomii i Zarządzania i na niedawno powstałym Wydziale Medycznym, i jest tym samym drugą w Polsce i pierwszą w Warszawie uczelnią niepubliczną, która oferuje studia na kierunku lekarskim.

Uczelnię wyróżnia podejście do kariery zawodowej jej studentów. Programy studiów, dopasowane są do aktualnej sytuacji na polskim i światowym rynku pracy. Absolwenci uczelni posiadają wiedzę i umiejętności wymagane przez pracodawców w prestiżowych branżach. Już w czasie kształcenia, studenci mają możliwość odbycia praktyk, płatnego stażu lub wyjazdu za granicę w ramach programu Erasmus. W ,,Rankingu Szkół Wyższych’’, uczelnia zajmuje czołowe miejsce wśród uczelni niepublicznych, a według Dziennika Gazety Prawnej, Wydział Prawa i Administracji jest najlepszym wydziałem, biorąc pod uwagę uczelnie niepubliczne.

CO NALEŻY ZROBIĆ, BY ZOSTAĆ STUDENTEM UCZELNI ŁAZARSKIEGO?

Osoba chcąca podjąć studia na Uczelni Łazarskiego, w pierwszej kolejności powinna założyć konto w systemie internetowym uczelni i wypełnić formularz rekrutacyjny. Kolejnym krokiem jest wybór jednego spośród 7 oferowanych kierunków, w przypadku studiów I stopnia, lub jednego z 4 kierunków studiów II stopnia. Następnie, należy dokonać opłaty i  złożyć na uczelni wymagane dokumenty. Wiele informacji o działalności uczelni oraz o rekrutacji można zdobyć podczas organizowanego co roku Dnia Otwartego.

LEGITYMACJA STUDENCKA

Wszyscy studenci Uczelni Łazarskiego są posiadaczami Elektronicznej Legitymacji Studenckiej. Legitymacja pełni jednocześnie funkcję karty bibliotecznej i uprawnia do ulg na bilety autobusowe i kolejowe na terenie Polski oraz na bilety komunikacji miejskiej w Warszawie.

Uczelnia Łazarskiego UŁa Warszawa – naklejki ELS na legitymacje 31.03.2019 już do nabycia!