WSEIZ hologramy els na legitymacje studencka

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O WSEIZ?

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania to niepubliczna uczelnia techniczno-artystyczna. Szkoła została założona w 1995 roku przez profesora Jana Misiaka, który był jej pierwszym rektorem. Główny budynek uczelni mieści się na warszawskim Mokotowie, ale zajęcia odbywają się też w innych miejscach – na warszawskiej Ochocie i w podwarszawskiej Terenowej Stacji Ochrony Przyrody i Krajobrazu.

STUDIA W WYŻSZEJ SZKOLE EKOLOGII I ZARZĄDZANIA

Kształcenie I stopnia inżynierskie i  I stopnia licencjackie oraz II stopnia magisterskie, jest prowadzone na 2 Wydziałach – Wydziale Architektury i Wydziale Inżynierii i Zarządzania. W sumie, prowadzą one 10 kierunków. Niektóre z nich są prowadzone również w języku angielskim. Ponadto, uczelnia ma bogatą ofertę studiów podyplomowych, kursów z zakresu architektury, kursów językowych i Akademickich Kursów Kompetencyjnych. Na uczelni działa kilkanaście kół naukowych, którymi opiekują się dziekani obu Wydziałów. Studentom otwartym na nowe doświadczenia i znającym języki obce, warszawska uczelnia ma do zaoferowania wyjazd na wymianę międzynarodową dzięki współpracy w ramach programu Erasmus.

JAK REKRUTOWAĆ SIĘ NA WSEIZ W WARSZAWIE?

O przyjęciu kandydatów na studia, decyduje kolejność ich zgłoszeń. Pierwszą rzeczą, którą muszą oni zrobić, jest założenie konta w systemie internetowym i wypełnienie formularzu. Następnie, składają dokumenty na uczelni. Po otrzymaniu decyzji o przyjęciu na studia, przyszli studenci podpisują umowę i dokonują opłaty, co kończy proces rekrutacyjny. Więcej informacji o rekrutacji na poszczególne rodzaje studiów i kierunki, znaleźć można na stronie internetowej uczelni.

Z JAKIEJ LEGITYMACJI KORZYSTAJĄ STUDENCI WSEIZ?

Odpowiedź na to pytanie, nie powinna zaskakiwać. Od 2014 roku Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania wydaje studentom Elektroniczną Legitymację Studencką. Legitymacja ELS nie tylko potwierdza tożsamość studenta, ale pełni też funkcję karty bibliotecznej, a dodatkowo, można na niej kodować bilety do komunikacji miejskiej w Warszawie i opłaty parkingowe. Studenci mogą też wykorzystywać ELS jako kartę płatniczą Getin Bank.

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania WSEIZ – już dostępne hologramy els na legitymacje 31.03.2019!