WSFiZ Warszawa hologramy na legitymacje studenckie 31.03.2019

WYŻSZA SZKOŁA FINANSÓW I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE – TO WARTO WIEDZIEĆ

WSFiZ to uczelnia niepubliczna, która została założona w 2001 roku. Od 2018 roku, staje się Akademią i zmienia nazwę na Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna. Odnowiony, nowocześnie wyposażony budynek uczelni, zlokalizowany jest na warszawskim Śródmieściu, przy ulicy Pawiej.

STUDIA W WYŻSZEJ SZKOLE FINANSÓW I ZARZĄDZANIA

Obecnie, na warszawskiej uczelni kształcenie zdobywa około 9  tys. osób. Studenci WSFiZ wybierają spośród kierunków ekonomicznych, humanistycznych i prawnych. Mogą oni zdobyć tytuł licencjata, magistra, a na niektórych kierunkach także doktora. Szkoła oferuje też studia podyplomowe, w tym studia MBA. Uczelnia prowadzi badania naukowe we współpracy z uczelniami z Europy, Stanów Zjednoczonych i Japonii i należy do takich programów edukacyjnych, jak: Erasmus, Comenius i Leonardo da Vinci. Studenci uczelni działają w kołach naukowych i w Samorządzie Studenckim, rozwijają swoje umiejętności w uczelnianym Klubie Sportowym.

KANDYDACI NA STUDIA W WSFiZ

Szkoła zachęca absolwentów szkół średnich do podjęcia studiów, poprzez organizację dla nich Dni Otwartych. Dają one możliwość poznania studentów i wykładowców WSFiZ, zobaczenia jak prowadzone są zajęcia i zwiedzenia budynku. Zachęcający może być też prosty proces rekrutacji. Kandydaci rozpoczynają rekrutację online od zalogowania do systemu i wyboru kierunku. Następnie, wypełniają formularz, po czym miejsce na uczelni jest już dla nich zarezerwowane. Wtedy, logują się do systemu Extranet, wnoszą opłatę rekrutacyjną i składają w siedzibie, wymienione na stronie uczelni dokumenty.

Ze względu na liczne przystosowania sal i programu nauczania, uczelnia jest placówką atrakcyjną dla osób niepełnosprawnych, a dzięki corocznie przyznawanym stypendiom, także dla studentów pochodzących z mniej zamożnych rodzin.

LEGITYMACJA DLA STUDENTA WSFiZ

Każdy, kto dostanie sią na studia w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, po dokonaniu opłaty wysokości 17 zł, otrzymuje od uczelni Elektroniczną Legitymację Studencką. Przedłużenie ważności legitymacji studenckiej następuje po każdym semestrze, poprzez umieszczenie na niej kolejnego hologramu. Zaletą legitymacji ELS jest to że może ona pełnić dodatkowe funkcje. W WSFiZ, ELS jest równocześnie kartą biblioteczną, może być nośnikiem biletów komunikacji miejskiej w Warszawie oraz kartą płatniczą. Dokument potwierdza też prawo do zniżek w komunikacji i w niektórych instytucjach znajdujących się na terenie Warszawy.

Wyższa Szkoła finansów i Zarządzania WSFiZ – kup najnowsze naklejki na legitymacje els 31.03.2019!