Odklejenie naklejki z legitymacji ELS

Odklejenie naklejki z legitymacji ELS – czy to możliwe?

Oryginalne hologramy ELS są zabezpieczone przez system tzw. “plastra miodu”. Dzięki niemu nalepka na legitymacji studenckiej podczas próby odklejenia ulega zniszczeniu. Nie możemy więc odklejać i ponownie przyklejać hologramów, nawet z kolekcjonerskiej legitymacji ELS. Jeśli jesteś pasjonatem znaczków z legitymacji i potrzebujesz wzbogacić swoją kolekcję o nowe okazy, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Za naszym pośrednictwem możesz kupić najwyższej jakości hologramy ELS do celów wyłącznie kolekcjonerskich. Jeśli Twoje zamiary związane z zakupem nalepki są inne, prosimy o opuszczenie strony.

Zapoznaj się z naszą ofertą kolekcjonerskich hologramów ELS – posiadamy już najnowszą naklejkę na legitymację z datą 31.03.2018!

HOLOGRAMY ELS – OFERTA

Naklejka z najnowszą datą: 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

Aktualna edycja – hologram ELS 31-03-2020 dostepny tutaj!

tel: 501 066 537 (odpisujemy również na SMSy)

[email protected]

Zamówienia potwierdzamy już w ciągu 30 minut!

Interesują Cię hologramy kolekcjonerskie – zajrzyj!

 

Odklejanie naklejki z legitymacji studenta nie ma większego sensu, bo w ten sposób łatwo uszkodzić cenne naklejki hologramowe. Lepiej kup nowy hologram na ELS na Allegro, OLX  czy Gumtree. Hologramy ELS możesz też dostać na naszej stronie – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić, a nowa naklejka na legitymacje natychmiast znajdzie się w Twojej kolekcji! Jeśli chodzi o ceny, tak atrakcyjnej oferty sprzedaży naklejek na legitymacje ELS nie znajdziesz nawet w miastach Białystok, Rzeszów czy nawet Warszawa. Nasze naklejki kolekcjonerskie na legitymacje kupują zbieracze z całej Polski – Kraków oraz Zielona Góra, a nawet Lubllin – nasze hologramy ELS docierają wszędzie w ekspresowym tempie. Sprawdź sam. Sprzedaż naklejek ELS tylko do celów kolekcjonerskich.